Розділяй і перемагай! Сортування сміття в Івано-Франківську

 
Улітку минулого року   ПрАТ “АТП-0928” запровадило сучасну систему роздільного збору сміття в місті Івано-Франківську.

Проект розпочали з території колишнього ЖЕО №1. Жителям мікрорайону отримали  контейнери для збору побутових відходів по фракціях : вологі та сухі відходи. На кожному з таких контейнерів зображено, які саме відходи дозволено у нього викидати викидати.

До сухих відходів відноситься: скло, пластик, метал, папір.

До вологих: рештки їжі, засоби гігієни, органічні відходи.

У контейнери та контейнерні майданчики для збору відходів заборонено викидати: батарейки, лампи, будівельне сміття, побутову техніку, електроніку, опале листя та гілля, вуличні змети. Успішна реалізація цього проекту допоможе зробити місто чистим та охайним.

“Пілотний проект нашого підприємства – це багаторічний досвід європейських країн, у яких ми переймали досвід та знання. Настав час втілення його в життя і в нашому місті. Роздільний збір значною мірою зменшить завантаженість на сміттєвий полігон та на екологію міста загалом. Якщо мешканці та інші особи, що здійснюють прибирання, не утворюватимуть щоденні звалища на контейнерних майданчиках, а належно утилізовуватимуть сміття по фракціях і в належно погоджених на це місцях, то наше місто стане справжньою окрасою України” , – стверджує директор підприємства М. Василечко.

Для того, щоб мешканці могли швидше і краще вивчити, як слід сортувати від ходи, на під’їздах були розміщені спеціальні наліпки.

prodotti-137450-rel6b82e22c7b74430aaa4a3e8e0ed49eea