Обрізали дерева – зробили людям звалище!

Та що ж це за благоустрійники такі у Франківську? Обрізали дерева – зробили людям звалище.  Ще й мешканців вчите – хтось побачив ваші завали, і свій непотріб приніс. Не по-господарськи, людоньки, ой не по-господарськи. Благоустрій нам тільки сниться!

4 березня 2016 р. за адресою по вул. Івасюка, 44 виявлено звалище  будівельних та ремонтних відходів, а такж гілля, які були викинуті за цією адресою невідомими особами.  За даною адресою заборонено викидання гілля, великогабаритних та ремонтних відходів.

Вказаний факт є грубим порушенням п. 5.8 та п. 11.12 Правил Благоустрою м. Івано-Франківська.

Хочемо зазначити, що відповідно до Рішення виконавчого комітету № 582 від 08.10.2015 р. «Про заходи щодо покращення у сфері вивезення твердих побутових відходів», для мешканців міста визначили місця для негабаритного сміття, також затвердили графік викидання великогабаритних та ремонтних відходів. На контейнерах для збору ТПВ є інформаційні наклейки з переліком міць збору та графіком вивезення великогабаритних та ремонтних відходів, та незважаючи на це, продовжується захаращення контейнерних майданчиків. Як наслідок, знижується якість надання послуг з вивезення побутових відходів та  погіршується санітарно-технічний стан контейнерів та контейнерних майданчиків та загалом санітарний стан міста. У відповідності до п. 5 рішення № 582 від 08.10.2015 р.  контроль за дотриманням вимог даного рішення мешканцями та суб’єктами господарської діяльності було покладено на КП «Муніципальна інспекція з благоустрою», а у разі порушення вимог даного рішення та Правил благоустрою зобов’язано  притягувати винних осіб до адміністративної відповідальності згідно Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

04 березня 2016 р. за адресою по вул. Івасюка, 44 виявлено звалище  будівельних та ремонтних відходів, а також гілля, які були викинуті за цією адресою невідомими особами.  За даною адресою заборонено викидання гілля, великогабаритних та ремонтних відходів. Вказаний факт є грубим порушенням п. 5.8 та п. 11.12 Правил Благоустрою м. Івано-Франківська.

Хочемо зазначити, що відповідно до Рішення виконавчого комітету № 582 від 08.10.2015 р. «Про заходи щодо покращення у сфері вивезення твердих побутових відходів», для мешканців міста визначили місця для негабаритного сміття, також затвердили графік викидання великогабаритних та ремонтних відходів. 

фото - вул. Івасюка, 44