Зміна схеми збору ТПВ (ЖЕО №6)

ПрАТ «Автотранспортне підприємство-0928» є виконавцем послуг із вивезення побутових відходів в місті Івано-Франківську , згідно Рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №246 від 12.04.2017 «Про введення в дію протоколу конкурсної комісії з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів». Умовами конкурсу та договору з виконавчим комітетом передбачено, зокрема, що Виконавець зобов`язується «Надавати…абонентам, які мешкають в приватному секторі спеціальні контейнери або інші засоби збору відходів …».
Повідомляємо мешканців вулиць: Микитинецька, Простора, Токарська, Танкістів, Вербова, Об`їздова, Хриплинська (від № 47а до № 67), Поперечна, Рівна, Котляревського, Й.Сліпого, Чехова (ділянка від Островського до Матієва-Мельника), Матієва-Мельника, Островського (від Чехова до Трускавецької), Чайковського, Зелена, Вербицького, Опільського (від Деповської до Вербицького), Чубинського (від Деповської до Вербицького), Чубинського (від Деповської до Вербицького), Кондукторська, Деповська (від №75 до №123), що з 01 грудня 2019 року, нашим підприємством змінюється схема збору твердих побутових відходів (надалі – ТПВ) на території Вашого проживання. Ми переходимо на планово-поквартирну схему збору ТПВ. Дана схема передбачає надання в безоплатне користування власникам домогосподарств контейнерів місткістю 120 л та збирання відходів виключно із даних контейнерів.
Просимо з`явитися на ПрАТ «АТП-0928» для укладання угод про надання послуг з поводження з побутовими відходами та отримання контейнерів.
Контейнери будуть надаватись по договору безоплатного користування (позички) зберігання тим абонентам, що не мають простроченої заборгованості за попередні періоди перед нашим підприємством.
Укладання договорів про надання послуг з вивезення побутових відходів та видача контейнерів відбудеться в приміщенні ПрАТ «АТП-0928», за адресою: вул. Максимовича 11, м. Івано-Франківськ.
тел. для довідок: 56-27-33 або 0504338200 .
При собі необхідно мати будинкову книгу або довідку про склад сім`ї, паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру (РНОКПП). Видача контейнерів для населення до 15.00 год.