Ремонтні відходи слід везти на Максимовича, 11

На території ПрАТ «АТП-0928» відкрито пункт прийому та сортування великогабаритних, будівельних та ремонтних відходів з метою покращення діяльності у сфері поводження з великогабаритними та ремонтними відходами та утримання території м. Івано-Франківська в належному санітарному стані.
Hорма утворення великогабаритних побутових відходів на одну людину на рік складає 60 кг, норма утворення ремонтних побутових відходів на одну людину на рік складає 88,0 кг. Рішенням виконавчого комітету ІФМР №582 від 08.10.2015 року було затверджено перелік місць для збору та графік викидання великогабаритних та ремонтних відходів. На жаль, як мешканці, так і СПД та юридичні особи, що роблять ремонти, не дотримуються графіків та місць викидання такого сміття. Унаслідок цього контнейнери переповнюються і ламаються.
Нагадуємо, що викидання великогабаритних відходів у звичайні контейнери є грубим порушенням Правил благоустрою міста, а порушники можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності. Штраф за такі порушення складає: для мешканців – від 340 грн. до 1360 грн.; для СПД та юридичних осіб – 1700 грн.
Пропонуємо мешканцям міста та СПД, що займаються вивозом ремонтних відходів, скористатись послугами нашого пункту прийому.
Пункт працює в робочі дні з понеділка по п`ятницю: з 8-00 год. до 18-00 год.,
в суботу : з 8-00 год. до 14-00 год., неділя – вихідний день, за адресою:
м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича,11.
Вартість прийому відходів:
- для мешканців у межах річної норми (ВГ відходи – 60 кг, Ремонтні відходи – 88 кг) – безкоштовно. Понад норму – 100 грн. за 1 т відходів, (послуги вантажників – 120 грн. за 1 т відходів);
- для СПД та юридичних осіб – 100 грн. за 1 т. відходів, (послуги вантажників – 120 грн. за 1 т відходів).

Найкращий спосіб зробити наше місто чистим – не смітити!