Нагадуємо мешканцям ЖЕО № 2 та ЖЕО № 7!

контейнер 2
Наше підприємство надає в безоплатне користування власникам домогосподарств контейнери місткістю 120 л за такими адресами: ЖЕО № 2 (вул. Богунська, вул. Довбуша, вул. Запорізька, вул. О.Кобилянської, вул. Козацька, вул. Короленка, вул. Лермонтова, вул. Макогона, вул. Маланюка та вул. Пекарська.)
ЖЕО № 7 ( вул. Карпенка Карого, вул. Г.Сковороди, вул. Солотвинська, вул. Фіголя, вул. Ясінських, вул. Бориславська, вул. Волинська, вул. Кривоноса та вул. Газова).
Контейнери надаються по договору відповідального зберігання тим абонентам, що не мають заборгованості перед нашим підприємством.
Повідомляємо, що ТПВ (сміття) нашими працівниками буде забиратись виключно з контейнерів, пакети зі сміттям забирати не будуть.
Укладання договорів та видача контейнерів відбувається в приміщенні ПрАТ «АТП-0928» за адресою: вул. Максимовича, 11.
Для укладання договору необхідні такі документи: паспорт, ідентифікаційний код , довідка про склад сім`ї або будинкова книга. При наявності боргу, просимо звернутись в абондільницю ПрАТ АТП-0928 для з`ясування та перерахунку (при наявності підтверджуючих документів) або оплати боргу.
Всю необхідну інформацію з приводу отримання індивідуальних контейнерів можна отримати за телефоном: 56-27-33 або 0504338200, 56-84-39 або на нашому сайті: atp0928.if.ua , звернувшись до консультанта у формі «Допомога онлайн».