Інформація щодо укладення нового договору

договір 2019

ПрАТ «Авторанспортне підприємство – 0928» доводить до відома споживачів житлово-комунальної послуги «Поводження з побутовими відходами» наступну інформацію:
01 травня 2019р. введено в дію нову редакцію Закону «Про житлово-комунальні послуги», який зобов’язує споживачів і виконавців послуг укласти нові договори за правилами, визначеними цим Законом. ПрАТ «АТП-0928» є визначеним виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради на конкурсних засадах виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на окремих територіях міста Івано-Франківська.
ПрАТ «АТП-0928» підготовлено проект нового договору та створено умови для його підписання. Просимо споживачів – фізичних осіб, що проживають, зареєстровані чи є власниками (співвласниками, користувачами) нерухомого майна на території обслуговування ПрАТ «АТП-0928» в місті Івано-Франківську прибути в абонентський відділ для укладення договору або викликати нашого представника за тел. 56-27-33, 050-433-82-00.
Згідно ст.9 Закону «Про житлово-комунальні послуги» споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору. ПрАТ «АТП-0928» фактично надає послуги з моменту визначення його Виконавцем послуг на відповідній території, відтак споживачі таких послуг зобов’язані їх оплачувати. Відсутність договору не є підставою не оплачувати житлово-комунальні послуги.
Також публікуємо «Публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами», який є публічною пропозицією (офертою) для споживачів, і умови якого застосовуватимуться в разі ухилення споживача від виконання обов’язку з укладення договору в письмовій формі, який передбачено п.1 ч.2 ст.7 Закону.

Публічний договір ІФ 2019