Інформація щодо укладання договору для мешканців Тисменицької громади

У відповідності до рішення виконавчого комітету Тисменицької міської ради № 55/2021 від 05.05.2021р. «Про введення в дію протоколу   засідання конкурсної комісії» ПрАТ «Автотранспортне підприємство -0928» визначено єдиним виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Тисменицької міської територіальної громади. Укладено відповідний договір між виконавчим комітетом і ПрАТ «АТП-0928» строком на 5 років.

 

Відповідно до ст. 12 ЗУ “Про житлово-комунальні послуги” надання житлово-комунальних послуг здійснюється на договірних засадах. На основі та відповідно до Типового договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженого Постановою КМУ № 1070 від 10.12.2008р. (із змінами) ПрАТ «АТП-0928» підготовлено проект договору із споживачами послуг та створено умови для його підписання.

Просимо споживачів, що проживають, зареєстровані чи є власниками(співвласниками, користувачами) нерухомого майна на території Тисменицької МТГ прибути для укладення договору в абонентський відділ ПрАТ «АТП-0928» за адресою: м. Тисмениця, вул. К.Левицького 4.

 

ПрАТ «АТП-0928» фактично надає послуги споживачам Тисменицької МТГ починаючи з 01.07.2021року.  Критерієм якості надання послуг є дотримання графіка вивезення побутових відходів, правил надання послуг з поводження з побутовими відходами, інших вимог законодавства щодо надання послуг з вивезення побутових відходів.

Згідно ст.9 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору. А отже, споживачі таких послуг зобов’язані їх оплачувати. Відсутність письмового двостороннього договору не є підставою не оплачувати житлово-комунальні послуги.

Також публікуємо «Публічний договір приєднання про надання послуг з поводження з побутовими відходами», умови якого застосовуватимуться в разі ухилення споживача від виконання обов’язку з укладення договору в письмовій формі чи неможливості укладення письмового договору з об’єктивних причин, зокрема в умовах карантину.

Публічний договір.