Інформація для приватного сектору Тисменицької громади

Шановні мешканці м. Тисмениці!
З 1 липня 2021 р. послуги з вивозу побутових відходів на території Тисменицької громади розпочало надавати ПрАТ «АТП-0928». Підприємство стало переможцем конкурсу, що проводився виконавчим комітетом Тисменицької міської ради. Послуги надаються для усіх категорій населення, бюджетних організацій та суб’єктів підприємницької діяльності згідно розробленого графіку. Для приватного сектору міста Тисмениці графік залишається незмінним: одна частина міста – перша і третя середа місяця, інша – друга і четверта середа.
То ж вже від завтра 07.07.2021 р. розпочинається вивіз сміття на вашій території по таких вулицях: Довбуша, Набережна, Полуботка, Січових Стрільців, Липова, Височана, К.Левицького, Д. Галицького, Колійова, Стефаника, Л.Українки, Тисова, Чорновола, Яремчука, Островського, Шевська, Вірменська, Коломийська, Об’їзна, Курбаса, Орлика, Зелена, Підгірянки, Молодіжна, Сагайдачного, Стуса, Грушевського, Гоголя, Богуна, Пшениківська, Федьовича, Франка, Вербова, Горбаля.
Прохання тверді побутові відходи (сміття) виставляти в контейнерах, в мішках, пакетах для сміття, іншій тарі до 08:00 год.ранку.
Ремонтні та великогабаритні відходи не виставляти, їх забирати не будуть. Дані відходи не відносяться до побутових, та мають вивозитись за окремими договорами чи замовленням.
Послуги надаються на основі Публічного договору.
УВАГА! Процес укладення індивідуальних договорів з мешканцями розпочнеться з 15.07.2021 р. в офісі ПрАТ «АТП-0928», який знаходиться за адресою: м. Тисмениця , вул. К. Левицького, 4, 2-ий поверх.
Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати найсвіжішу інформацію щодо послуг : ФБ: www.facebook.com/atp0928if , сайт: www.atp0928.if.ua.