Інформація для мешканців с. Клубівці, Рошнів, Старі Кривотули та Красилівка!

Шановні мешканці с.  Клубівці, Рошнів, Старі Кривотули та Красилівка!

 У відповідності до рішення виконавчого комітету Тисменицької міської ради   № 55/2021 від 05.05.2021р. «Про введення в дію протоколу   засідання конкурсної комісії» ПрАТ «Автотранспортне підприємство -0928» визначено єдиним виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Тисменицької міської територіальної громади.

З 1 липня 2021 р. послуги з вивозу побутових відходів на території Тисменицької громади розпочало надавати ПрАТ «АТП-0928».

Повідомляємо, що 12.07.21 р.  підприємство буде здійснювати вивіз  сміття на вашій території .  Прохання тверді побутові відходи (сміття) виставляти в контейнерах, в мішках, пакетах для сміття, іншій тарі до 08:00 год.ранку. Ремонтні та великогабаритні відходи не виставляти, їх забирати не будуть. Дані відходи не відносяться до побутових, та мають вивозитись за окремими договорами чи замовленням.

Послуги надаються на основі Публічного договору.

Про дату  укладення індивідуальних договорів з мешканцями села буде повідомлено пізніше.

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб отримувати найсвіжішу інформацію щодо послуг : ФБ www.facebook.com/atp0928if , сайт: http://atp0928.if.ua