До відома мешканців!

контейнер 2

З січня 2019 року нашим підприємством змінюється схема збору ТПВ за такими адресами: вул. Бориславська , вул. Волинська , вул. Газова , вул. Кармелюка, вул. Карпенка-Карого , вул. Кривоноса , вул. Сковороди , вул. Солотвинська , вул. Фіголя та вул. Ясинських – ми переходимо на планово-подвірну схему збору ТПВ. Дана схема передбачає надання в безоплатне користування власникам домогосподарств контейнерів місткістю 120 л та збирання відходів виключно із даних контейнерів. Контейнери будуть надаватись по договору відповідального зберігання тим абонентам, що не мають заборгованості перед нашим підприємством. Запровадження такої схеми, на нашу думку, має покращити санітарний стан ваших вулиць щодо поводження з твердими побутовими відходами.
Просимо звернути увагу мешканцям вулиці Фіголя, 22. Оскільки, за даною адресою багатоквартирний будинок, тому ми вирішили надати вам контейнер місткістю 1 м. куб. на ваш будинок окремо. Тому, вважаємо за необхідне особисто обговорити з вами питання виділення місця для встановлення контейнера біля вашого будинку. Будемо вдячні, якщо ваш представник приїде до нас для обговорення даного питання.
Укладання договорів на вивіз ТПВ та видача контейнерів відбудеться в приміщенні ПрАТ АТП-0928 , за адресою вул. Максимовича , 11 в період з: 10.12.2018 р. по 24.12.2018 р. з 10.00 год. до 17.00 год. Для укладання договору необхідні такі документи: паспорт, ідентифікаційний код , довідка про склад сім`ї або будинкова книга. При наявності боргу, просимо звернутись в абондільницю ПрАТ АТП-0928 для з`ясування та перерахунку (при наявності підтверджуючих документів) або оплати боргу.
Всю необхідну інформацію з приводу отримання індивідуальних контейнерів можна отримати за телефоном: 56-27-33 або 0504338200, 56-84-39 або на нашому сайті, звернувшись до консультанта у формі «Допомога онлайн».