Шановні мешканці вулиць: Гуцульська, Карпінського, Виговського, Трачів, Радіщева, Полотнюків, Коломийська, Симиренка.
Повідомляємо Вас, що з листопада 2020 року, нашим підприємством змінюється схема збору ТПВ на території Вашого проживання. Ми переходимо на планово-подвірну схему збору ТПВ. Дана схема передбачає надання в безоплатне користування власникам домогосподарств контейнерів місткістю 120 л та збирання відходів виключно із даних контейнерів. Запровадження такої схеми покращить санітарний стан Вашого району щодо поводження з твердими побутовими відходами.
Просимо звернутись в офіс ПрАТ АТП-0928 для укладання угод на послугу з поводження з побутовими відходами і отримання 120 л контейнерів .
Контейнери будуть надаватись по договору відповідального зберігання тим абонентам, що не мають заборгованості за попередні періоди перед нашим підприємством.
Укладання договорів на вивіз ТПВ та видача контейнерів відбудеться в приміщенні ПрАТ «АТП-0928», за адресою: вул. Максимовича, 11. Телефон для довідок 56-27-33 або 0504338200 . При собі мати будинкову книгу або довідку про склад сім`ї, паспорт, ідентифікаційний номер особи для отримання контейнера.
УВАГА !!! Повідомляємо, що з 1 лютого 2021 року тверді побутові відходи ( сміття) будуть забиратися виключно з індивідуальних контейнерів ПрАТ «АТП-0928» при умові відсутності заборгованості.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.